Trainersinfo

Onderstaand vindt u een overzicht van
- alle ploegen die volgend seizoen 2018-2019 in competitie zullen komen
- de contactgegevens van de trainer
- de trainingsdagen en –uren
- het tijdstip van de thuiswedstrijden (uitwedstrijden is afhankelijk van de tegenstrever)
Uiteraard is dit overzicht onder voorbehoud van eventuele wijzigingen!

ONDERBOUW - Coördinator: Alain Pelssers

U6
Trainers: Rudi Panis - 0494 74 29 30 & Cindy Hermans - 049423 49 76
Trainingen: dinsdag & donderdag van 17u30 tot 18u30 (terrein D)
Thuiswedstrijden: zondag om 09u30


U7
Trainer: Robbin Kempkens - 0474 22 87 47
Trainingen: dinsdag & donderdag van 18u00 tot 19u00 (terrein D)
Thuiswedstrijden: zondag om 09u30


U8
Trainers: Liam Vranken - 0486 80 19 27 & Alexandro Serra - 0483 00 07 94
Trainingen: dinsdag & donderdag van 18u00 tot 19u00 (terrein D)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 09u30 of 10u00


U9
Trainer: Alain Pelssers - 0496 28 91 45
Trainingen: woensdag & vrijdag van 18u00 tot 19u15 (terrein D)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 10u00

MIDDENBOUW - Coördinator: Stefano Di Giorgi

U10
Trainer: Michel Punga – 0475 73 50 97 
Trainingen: woensdag & vrijdag van 18u00 tot 19u15 (terrein B)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 13u00


U11
Trainer: Stefano Di Giorgi - 0470 72 06 07
Trainingen: woensdag & vrijdag van 18u00 uur tot 19u15 (terrein B)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 13u00


U13
Trainer: Bojan Maesen - 0498 65 47 13
Trainingen: woensdag & vrijdag van 18u00 tot 19u15 (terrein B)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 13u00

BOVENBOUW - Coördinator: Michel Punga

U15
Trainer: Yves Berzinski - 0478 26 46 17
Trainingen: woensdag en vrijdag van 19u15 tot 20u45 (terrein B)
Thuiswedstrijden: zondag om 10u00


U17
Trainer: Michel Punga – 0475 73 50 97
Trainingen: woensdag en vrijdag van 19u15 tot 20u45 (terrein B)
Thuiswedstrijden: zondag om 10u00


SENIOREN
Hoofdtrainer: Marco Lambrigts – 0495 45 77 39
Assistent-trainers: Robby Stans - 0478 61 61 76 & Frankie Horrix – 0485 55 80 02

Trainingen: dinsdag & donderdag van 19u15 tot 21u00 (terrein B)
Thuiswedstrijden eerste ploeg: zondag om 15u00
Thuiswedstrijden tweede ploeg: zaterdag om 15u00


TECHNIEK + KEEPERS
Michel Punga – 0475 73 50 97
Trainingen keepers: maandag van 18u00 tot 19u00 (onderbouw & middenbouw) en van 19u00 tot 20u00 (bovenbouw).