Trainersinfo

Hieronder vindt u een overzicht van
- alle ploegen die dit seizoen in competitie aantreden
- de contactgegevens van de trainer
- de trainingsdagen en –uren
- het tijdstip van de thuiswedstrijden (uitwedstrijden is afhankelijk van de tegenstrever)


Uiteraard is dit overzicht onder voorbehoud van eventuele wijzigingen!

ONDERBOUW - Coördinator: Rudi Panis - 0494 74 29 30

U6
Trainers: Rudi Panis - 0494 74 29 30 & Raúl Garcia y Vilar – 0460 97 62 25
Trainingen: dinsdag & donderdag van 17u15 tot 18u15 (terrein D)
Thuiswedstrijden: zondag om 09u30 en 11u00


U7 1 & 2
Trainers: Yorben Ramaekers - 0471 64 34 06 & Bryan Verheyen - 
Trainingen: woensdag & vrijdag van 17u15 tot 18u15 (terrein D)
Thuiswedstrijden: zondag om 09u30


U8 Provinciaal 1
Trainer: Stijn Opsteyn - 0474 94 44 84
Trainingen: dinsdag & donderdag van 17u30 tot 18u30 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 09u30 
Afgevaardigde: 

U8 Provinciaal 2
Trainer: Steven Tjon a Koy - 0468 13 49 78
Trainingen: dinsdag & donderdag van 17u30 tot 18u30 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 13u00 
Afgevaardigde: Robby Bollen


U9 Provinciaal 1
Trainer: Danny Slangen - 0471 02 40 12 & Deirdre Slangen - 0471 93 94 70
Techniektraining: maandag van 17u15 tot 18u15 (kunstgras)
Groepstrainingen: woensdag & vrijdag van 18u15 tot 19u15 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 09u30
Afgevaardigde: Andy Imbornone


U9 Provinciaal 2

Trainer: Roberto Cascardo – 0484 61 13 33
Techniektraining: maandag van 17u15 tot 18u15 (kunstgras)
Groepstrainingen: woensdag & vrijdag van 18u15 tot 19u15 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 09u30
Afgevaardigde: 

 

MIDDENBOUW - Coördinator: Alain Pelssers - 0496 28 91 45

U10 Provinciaal
Trainer: Johan Deckers – 0495 51 94 46
Techniektraining: maandag van 18u15 tot 19u15 (kunstgras)
Groepstrainingen: dinsdag & donderdag van 18u30 tot 19u30 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 13u00
Afgevaardigde: David Di Costanzo


U10 Gewestelijk
Trainer: Steven Tjon a Koy - 0468 13 49 78
Techniektraining: maandag van 18u15 tot 19u15 (kunstgras)
Groepstrainingen: dinsdag & donderdag van 18u30 tot 19u30 (kunstgras)

Thuiswedstrijden: zaterdag om 09u30
Afgevaardigde: Bjorn Stevens


U11 Provinciaal
Trainer: Alain Pelssers – 0496 28 91 45
Techniektraining: maandag van 18u30 tot 19u30 (kunstgras)
Groepstrainingen: dinsdag & donderdag van 18u30 tot 19u30 (kunstgras + terrein B)

Thuiswedstrijden: zaterdag om 11u00
Afgevaardigde: Jochen Salden


U11 Gewestelijk
Trainer: Kristof Pelgrims – 0493 71 49 81
Techniektraining: maandag van 18u15 tot 19u15 (kunstgras)
Groepstrainingen: dinsdag & donderdag van 18u30 tot 19u30 (kunstgras + terrein B)

Thuiswedstrijden: zaterdag om 11u00
Afgevaardigde: Koen Albregts


U12 Provinciaal

Trainer: Bojan Maesen - 0498 65 47 13
Techniektraining: maandag van 19u15 tot 20u15 (kunstgras)
Groepstrainingen: woensdag & vrijdag van 18u30 tot 19u30 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 09u30
Afgevaardigde: Benny Taens & Peter Damen


U13 Provinciaal
Trainer: Robbin Kempkens – 0474 22 87 47
Techniektraining: maandag van 19u15 tot 20u15 (kunstgras)
Groepstrainingen: dinsdag & donderdag van 18u30 tot 19u30 (kunstgras)

Thuiswedstrijden: zaterdag om 13u00
Afgevaardigde: Dieter Pelgrims

 

BOVENBOUW - Coördinatoren: Rudi Horrix - 0485 55 80 03 & Frankie Horrix

U15 Provinciaal
Trainer: Yves Berzinski - 0478 26 46 17
Techniektraining: maandag van 20u15 tot 21u00 (kunstgras)
Groepstrainingen: woensdag en vrijdag van 19u30 tot 21u00 (kunstgras + terrein B)
Thuiswedstrijden: zondag om 11u00
Afgevaardigde: Dieter Pelgrims


U17 Provinciaal
Trainer: Michel Punga – 0475 73 50 97
Techniektraining: maandag van 20u15 tot 21u00 (kunstgras)
Groepstrainingen: woensdag en vrijdag van 19u30 tot 21u00 (kunstgras + Terrein B)

Thuiswedstrijden: zaterdag om 15u00
Afgevaardigde: Sabina Garcia y Vilar & Shirley Kortenray


U21 Gewestelijk
Trainer: Davy Ramaekers – 0478 79 78 98
Trainingen: maandag en woensdag van 19u30 tot 21u00 (kunstgras + terrein B)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 17u00
Afgevaardigde: Johan Janssen


SENIOREN

Hoofdtrainer: Marco Lambrigts – 0495 45 77 39
Assistent-trainers: Jef Erkens - 0498 80 26 62 & Frankie Horrix – 0485 55 80 02

Trainingen: dinsdag & donderdag van 19u15 tot 21u00 (terrein B)
Thuiswedstrijden eerste ploeg: zondag om 15u00 of zaterdag om 19u30
Thuiswedstrijden tweede ploeg: donderdag om 19u30
Afgevaardigden: Frederik Houben & Johan Janssen

 
TECHNIEKTRAINER

Michel Punga – 0475 73 50 97

 
KEEPERS

Mathijs Houben – 0474 48 76 11
Jasper Janssen – 0471 12 70 01
Trainingen keepers:
U9 & U10: maandag van 17u45 tot 18u30
U11 & U12 & U13: maandag van 18u30 tot 19u30
U15 & U17 & U21: dinsdag van 18u15 tot 19u15
Senioren: dinsdag 19u15 tot 20u15