Trainersinfo

Onderstaand een overzicht van de trainers met telefoonnummer, de trainingsdagen en de momenten van de thuiswedstrijden. De uitwedstrijden worden bepaald door de tegenstrevers.
Uiteraard is onderstaand overzicht onder voorbehoud van eventuele wijzigingen, die dan desgevallend duidelijk gecommuniceerd zullen worden!

 

ONDERBOUW – coördinator: Rudi Panis (0494 74 29 30 )

 

U6
Trainers: Rudi Panis - 0494 74 29 30  &  Cindy Hermans  
Trainingen: dinsdag & donderdag van 17u15 tot 18u15 (terrein D)
Thuiswedstrijden: zondag om 09u30

U7
Trainers: Yorben Ramaekers – 0471 64 34 06  &  Raul Garcia y Vilar  &  Mika Jackiewicz
Trainingen: woensdag & vrijdag van 17u15 tot 18u15 (terrein D)
Thuiswedstrijden: zondag om 09u30 of zaterdag om 11u00

U8 prov 1
Trainer: Stijn Opsteyn – 0474 94 44 84
Trainingen: dinsdag & donderdag van 17u15 tot 18u15 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 09u30

U8 prov 2
Trainer: Steven Tjon a Koy – 0468 13 49 78
Trainingen: dinsdag & donderdag van 17u15 tot 18u15 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 09u30

U9 prov 1
Trainer: Danny Slangen – 0471 02 40 12
Trainingen: maandag van 17u15 tot 18u15 , woensdag & vrijdag van 18u00 tot 19u00 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 09u30

U9 prov 2
Trainer: Deirdre Slangen – 0471 02 40 12
Trainingen: maandag van 17u15 tot 18u15 , woensdag & vrijdag van 18u00 tot 19u00 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 09u30

 

MIDDENBOUW – coördinator: Alain Pelssers (0496 28 91 45)

 

U10 prov
Trainer: Roberto Cascardo – 0484 61 13 33
Trainingen: maandag van 18u15 tot 19u15, dinsdag & donderdag van 18u15 tot 19u30 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 13u00

U11 prov
Trainer: Steven Tjon a Koy – 0468 13 49 78

Trainingen: maandag van 18u15 tot 19u15, dinsdag & donderdag van 18u15 tot 19u30 (kunstgras+terrein B)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 13u00

U12 prov
Trainer: Johan Deckers – 0495 51 94 46
Trainingen: maandag van 19u15 tot 20u15, woensdag & vrijdag van 18u15 tot 19u30 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 13u00

U12 gew
Trainer: vacant
Trainingen: maandag van 19u15 tot 20u15, woensdag & vrijdag van 17u30 tot 18u45 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 11u00

U13 prov
Trainer: Alain Pelssers – 0496 28 91 45

Trainingen maandag van 19u15 tot 20u15, woensdag & vrijdag van 18u15 tot 19u30 (kunstgras)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 13u00

 

BOVENBOUW – coördinator: Rudi Horrix (0485 55 80 03)

 

U15 prov
Trainer: Yves Berezinski - 0478 26 46 17
Trainingen: maandag van 20u15 tot 21u00, woensdag & vrijdag van 19u45 tot 21u00 (Kunstgras+terrein B)
Thuiswedstrijden: zondag om 11u00

U17 prov
Trainer: Paulo Teti – 0475 53 31 86
Trainingen: maandag van 20u15 tot 21u00, woensdag en vrijdag van 19u45 tot 21u00 (Kunstgras+terrein B)
Thuiswedstrijden: zondag om 11u00

U21 gew
Trainer: Davy Ramaekers – 0478 79 78 98
Trainingen: maandag en woensdag van 19u30 tot 21u00 (kunstgras+terrein B)
Thuiswedstrijden: zaterdag om 15u00

 

SENIOREN

Hoofdtrainer: Marco Lambrigts – 0495 45 77 39
Assistent-trainers: Robby Stans – 0478 61 61 76  &  Frankie Horrix – 0485 55 80 02
Trainingen: dinsdag & donderdag van 19u30 tot 21u00
Thuiswedstrijden eerste ploeg: zaterdag om 19u30
Thuiswedstrijden tweede ploeg: donderdag om 19u30

 

KEEPERSTRAINER

Mathijs Houben – 0474 48 76 11
Trainingen keepers:
U9-U10-U11: maandag van 18u00 tot 19u00
U12-U13: maandag van 19u00 tot 20u00
U15-U17: dinsdag van 18u30 tot 19u30
Senioren: dinsdag van 19u30 tot 20u30